KM Header

Skoncentruj się na swojej działalności! Nam zostaw usprawnienie procesów pracy w Twojej organizacji.

Czy wiesz jak ważna jest komunikacja z Klientami w dzisiejszych czasach?

Powinna uwzględniać ich preferencje i redukować nakład pracy ręcznej, a także eliminować pojawiające się błędy, w tym ludzkie — wszystko to można osiągnąć dzięki skutecznej automatyzacji druku, w tym druku danych zmiennych, integracji wewnętrznych systemów i dodaniu nowych funkcjonalności a także wielokanałowej i personalizowanej komunikacji.  Jedno narzędzie a tak wiele możliwości bo nikt nie lubi wykonywać nudnych i powtarzających się zadań.

CO U NAS ZYSKUJESZ?

 • Wypełnienie luki między systemami
 • Wyeliminowanie czasochłonnych i rutynowych procesów
 • Wyeliminowanie lub ograniczenie „ręcznej” pracy w przedsiębiorstwie
 • Zmniejszenie częstotliwości popełniania błędów (czas i koszty)

Kompleksowo rozwiązujemy problemy ograniczenia funkcjonalności przez istniejące systemy w przedsiębiorstwie i podejmujemy wyzwanie ich integracji z zastosowaniem produktu OL Connect. Jest to technologia modułowa oparta o produkty bazowe: PrintShop Mail Connect, PlanetPress Connect, PReS Connect oraz mobilny dostęp przy wykorzystaniu aplikacji Capture OnTheGo.

logo-konica_minolta.svg2020-03-03_21h39_37.png

KM Header

Personalizuj interakcję z Klientami

To co sprzyja zwiększeniu lojalności klientów i lepszemu zwrotowi z inwestycji – to personalizacja informacji jakie trafiają do odbiorcy. W dobie Internetu, zarówno przedsiębiorstwa, jak i prywatni użytkownicy oczekują natychmiastowej dostępności informacji w swoim preferowanym medium bądź kanale komunikacji. W rezultacie w obszarze komunikacji graficznej, musisz wspierać swoich klientów w łatwej dystrybucji treści, zarówno jeśli chodzi o reklamy, newsletter, materiały marketingowe lub mailing bezpośredni.
Wygraj tę interakcję przy wykorzystaniu:

2020-03-03_21h39_52.png

Więcej: https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/software/publikacja-danych-o-zmiennej-zawartosci/printshop-mail-connect

KM Header

Zwiększaj wydajność, elastyczność i rentowność produkcji oraz zadbaj o środowisko

Powtarzalne zadania są dla Ciebie zbyt czasochłonne i uciążliwe? Bez przeglądu i analizy dotychczasowych procesów, możesz często bezproduktywnie spędzać czas na dokonywaniu odpowiednich wyborów i dostosowywaniu ustawień urządzenia indywidualnie dla każdego zlecenia. Codzienne rutynowe prace, przetwarzane „tak jak zawsze” i dystrybuowane ręcznie, łatwo powodują kosztowne błędy w druku i produkcji. 

Obieg dokumentów drukowanych często realizujesz przy wykorzystaniu wstępnie zadrukowanej papeterii pomimo znaczących kosztów i negatywnego wpływu na środowisko spowodowanego wynikającymi z takiego działania brakiem elastyczności, koniecznością utrzymywania zapasów, nadwyżką wydruków i straconym czasem. 

Uniknij w zupełności tych sytuacji, określając i wdrażając przejrzystą politykę i zasady dotyczące druku oraz automatyzując dobór odpowiednich urządzeń wyjściowych do każdego zlecenia. Pomożemy Ci przy zastosowaniu:

2020-03-03_21h40_09.png

Więcej: https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/oprogramowanie/zarzadzanie-wydrukiem/planetpress-connect-pl 

KM Header

Optymalizuj druk i komunikację wielokanałową

W dzisiejszym cyfrowym świecie informacje są łatwo dostępne w czasie rzeczywistym i na każdym urządzeniu. Oczekiwania kierują się do natychmiastowego dostępu do wszelkich potrzebnych informacji, niezależnie od tego jak są uzyskiwane. To klienci dzisiaj chcą wybrać, w jaki sposób zostanie z nimi nawiązany kontakt. Chociaż drukowane treści wciąż odgrywają znaczącą rolę w oficjalnej komunikacji, istnieje zapotrzebowanie na dodatkowe kanały komunikacji i aby odnieść sukces i pozostać konkurencyjnym, musisz się dostosować do nowych warunków – technologia jest tu niezbędna do dotarcia do klientów i pracowników w cyfrowym świecie. Postaw na rozwiązania:

2020-03-03_21h40_23.png

Więcej: https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/software/publikacja-danych-o-zmiennej-zawartosci/pres-connect

KM Header

Pracuj bez dokumentów w terenie – wykorzystaj mobilne zarządzanie dokumentacją

Dla jeszcze większej optymalizacji procesów w firmie dostosujemy mobilną aplikację do pracy w terenie – mobilny dostęp do dokumentacji oraz zarządzanie nimi w czasie rzeczywistym (potwierdzenia, nanoszenie zmian, podpisy, powiadomienia, integracja z centralną bazą danych).

Szczególnie podczas wizyt sprzedażowych, doradczych bądź serwisowych – nie bądź uzależniony od powszechnie używanego papieru do zbierania danych na miejscu. Odręczne gromadzenie danych i wypełnianie formularzy ma wiele wad. Wymaga dodatkowej pracy, może być kosztowne i podatne na błędy a zwracanie formularzy do biura w celu zeskanowania, przetworzenia i archiwizacji jest czasochłonne i niewydajne.

Aby zmaksymalizować wydajność i uniknąć opóźnień, ważne jest, aby przyspieszyć procesowanie takiej dokumentacji – najlepiej osiągnąć to poprzez automatyzację zadań dzięki Konica Minolta i Capture OnTheGo, mobilnemu rozwiązaniu automatyzacji zadań w terenie.
COTG.png

Masz do czynienia z: 

dokumentami WZ, fakturami, zamówieniami zakupu, listami przewozowymi?

Optymalny plan dostawy towaru i potwierdzenia jego odbioru napędza przychody Twojej firmy, a gdy jest efektywny, zapewnia nieprzerwalny obieg niezbędnej dokumentacji do wystawienia faktury i otrzymania za nią zapłaty. Zachowaj spójność procesów i zrób skok do cyfrowego procesu dostawy i potwierdzenia odbioru.


123_2.png
Więcej: https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/software/przechwytywanie-dokumentow-i-zarzadzanie-nimi/capture-onthego

Główne obszary zastosowania rozwiązań Konica Minolta:

 • Potwierdzenie dostawy – efektywne wykorzystanie wraz z mobilną aplikacją
 • Obsługa należności z odbiorcami oraz modyfikowanie szablonów faktur
 • Korespondencja wychodząca
 • Konsolidacja wydruku i korespondencji „na żądanie”

Docelowe segmenty rynkowe:

 • Logistyka, zarządzanie procesem dostaw towarów (również w terenie)
 • Produkcja, magazynowanie i dystrybucja
 • Finanse, ubezpieczenia i bankowość
 • Sektor publiczny
 • Rynek sprzedaży detalicznej

Zanim zainwestujesz pieniądze, zainwestuj w spotkanie i rozmowę z nami!
My dobierzemy moduły oprogramowania odpowiadające Twoim potrzebom. Zostaw wiadomość i umów się z nami na indywidualne spotkanie.


Więcej o rozwiązaniach:
https://www.objectiflune.com/en/