KM Header

Inteligentny system wideomonitoringu

Czy masz całkowitą pewność, że Twój monitoring spełnia wszystkie potrzeby Twojej firmy? A może przestarzały system sprawia, że musisz dokupować nowe elementy i inwestować czas, pieniądze i środki w łatanie dziur i naprawianie usterek, a mimo to nie otrzymujesz stabilnego, zaawansowanego technologicznie rozwiązania?

W kwestii bezpieczeństwa Twojej firmy półśrodki już nie wystarczą. Jeśli system kontroli obiektu jest nieszczelny, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami i ryzykiem utraty wielu (jeśli nie wszystkich) zasobów, towarów i urządzeń na skutek kradzieży, włamania, pożaru, aktów wandalizmu i innych nieprzewidzianych sytuacji.Właśnie dlatego nigdy nie wolno zgadzać się na rozwiązania gorszej jakości. Dla dobra Twojej firmy i działalności musisz zaopatrzyć się w system oparty na stabilnych kamerach, trwałych barierach i precyzyjnych czujnikach, które będą chronić nawet najdalsze tereny na Twoim obiekcie. A żeby system działał prawidłowo, musi on być zintegrowany z szerszą, uniwersalną strategią zabezpieczeń dla Twojej firmy.To wszystko i wiele więcej zagwarantuje Ci system MOBOTIX. To niezawodne i wydajne inteligentne rozwiązanie do monitoringu obiektów, autonomiczne i łatwe w obsłudze, działające niezawodnie bez względu na warunki atmosferyczne. System MOBOTIX wykrywa każde potencjalne zagrożenie, dzięki wbudowanej analityce jest w stanie zidentyfikować poruszający się obiekt, odróżniając osobę (potencjonalnego włamywacza) od zwierząt przechodzących w nocy przez monitorowany teren. Kamery MOBOTIX zapewniają ponad to doskonałą jakość obrazu nawet po zachodzie słońca.System MOBOTIX zapewnia szeroki wachlarz korzyści dla bezpieczeństwa Twojej firmy. Dzięki solidnej konstrukcji i czułej wizji kamery pozwalają uniknąć fałszywych alarmów bez względu na panujące warunki pogodowe i doskonale nadają się do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Rozwiązania MOBOTIX zapewniają niezrównaną ostrość obrazu, a niemiecka produkcja gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Decentralizacja systemu System zabezpieczeń MOBOTIX nie potrzebuje żadnej dodatkowej infrastruktury. Inwestycja w ten system bezpieczeństwa sprawia, że nie musisz się już martwić o oddzielne systemy wsparcia, oprogramowanie czy serwer centralny.

Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu i energii na synchronizację wielu różnych elementów jednego systemu, ale też redukujesz koszty. To przejrzysty i ekonomiczny wybór, znacznie stabilniejszy niż systemy wieloskładnikowe. Wszystkie procesy, takie jak zarządzanie zdarzeniami i alarmami, nagrywanie i przetwarzanie obrazu, są realizowane lokalnie, od początku do końca wewnątrz kamery. 
Więcej niż zwykłe zabezpieczenia


Kopia Facebook + Insta (21).png


Kamery MOBOTIX znajdują zastosowanie w wielu różnych sytuacjach, a ich wyjątkowa niezawodność jest ceniona na całym świecie. Odznaczają się najwyższą wydajnością i precyzją wśród systemów dostępnych na rynku. Jedna kamera wystarczy do dyskretnego monitoringu całego obszaru, bez żadnych martwych punktów.KM Header

Wszystko w jednym miejscu – system zarządzania sygnałem wizyjnym VMS

Kamery MOBOTIX znajdują zastosowanie w wielu różnych sytuacjach, a ich wyjątkowa niezawodność jest ceniona na całym świecie. Odznaczają się najwyższą wydajnością i precyzją wśród systemów dostępnych na rynku. Jedna kamera wystarczy do dyskretnego monitoringu całego obszaru, bez żadnych martwych punktów.

KM Header

Idealny, uniwersalny zestaw

System MOBOTIX towarzyszy Ci na każdym etapie działań, by zapewnić precyzyjną i kompleksową technologię bezpieczeństwa. Poczynając od szczegółowych konsultacji, w tym wizyty na terenie obiektu i analizy potrzeb, zidentyfikujemy konkretne potrzeby Twojej firmy, by dostosować całą strukturę zabezpieczeń dokładnie do Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują profesjonalną instalację oraz zdalne monitorowanie infrastruktury IT i stanu sieci, a także bieżące serwisowanie, by zapewnić bezproblemową pracę systemu o każdej porze.

Monitoring na miarę Twoich potrzeb

We współczesnych organizacjach inteligentny monitoring może zapewniać szeroki zakres różnych usług. Wybierając niezawodny sprzęt gwarantujesz sobie inwestycję, która pozwoli Ci spokojnie patrzeć w przyszłość. Żeby dowiedzieć się, jak Twoja firma może skorzystać z innowacyjnych rozwiązań monitoringu MOBOTIX, wypełnij formularz i dowiedz się więcej


Firma MOBOTIX produkuje inteligentne, niezawodne i wysokiej jakości systemy monitoringu od 2000 roku.


Kamery MOBOTIX są doskonale dostosowane do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw. Urządzenia do pracy na zewnątrz są poddawane testom obciążeniowym w temperaturach od -30°C do +60°C, co zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich obiektów bez względu na pogodę. Nasze kamery nie potrzebują chłodzenia ani ogrzewania, a oprócz tego nie posiadają żadnych części ruchomych, dzięki czemu praktycznie nie wymagają konserwacji i mogą działać w pełni niezależnie. Kamery do monitoringu MOBOTIX przechowują wszystkie potrzebne dane, potrafią same zarządzać rozdzielczością w zależności od warunków i automatycznie uruchamiają alarmy. Dzięki temu nie potrzebują żadnych dodatkowych komputerów ani serwerów.

Z kamerami MOBOTIX możesz mieć pewność, że cały teren Twojego obiektu podlega uważnej obserwacji i jest monitorowany w wysokiej rozdzielczości obrazu z dbałością o ostrość szczegółów – bez względu na pogodę. Dzięki zastosowaniu czujników 6 Mpx Moonlight i technologii obrazowania termowizyjnego kamery MOBOTIX rejestrują znacznie więcej niż ludzkie oko, umożliwiając bezproblemowe wykrywanie poruszających się obiektów w niesprzyjających warunkach i nawet z dużej odległości.Dzięki najnowszym technologiom oferowanym przez MOBOTIX nie musisz już wybierać drogich i skomplikowanch rozwiązań, aby zapewnić swojej firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa na rynku. System MOBOTIX z łatwością obserwuje rozległe obszary za pomocą zaledwie kilku kamer i może pracować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, bez względu na sytuację i warunki atmosferyczne. To rozwiązanie umożliwia też automatyzację wielu działań, takich jak aktywacja alarmów czy otwieranie wjazdu dla autoryzowanych pojazdów. Kamery MOBOTIX są wyposażone w standardowe zasilanie PoE i nie potrzebują więcej niż 4-5 W mocy. Nie ograniczaj się do półśrodków. Z nami masz absolutny spokój i pewność, że Twój system zabezpieczeń spełnia wszystkie potrzeby Twojej firmy.Automatyczne uruchamianie alarmu

Automatyczne uruchamianie alarmu

Autonomiczny system zabezpieczeń

Autonomiczny system zabezpieczeń

Praktycznie zerowe koszty konserwacji

Praktycznie zerowe koszty konserwacji

Wysoka energooszczędność

Wysoka energooszczędność

Niezawodność w każdych warunkach pogodowych

Niezawodność w każdych warunkach pogodowych

Nie wymaga dodatkowej infrastruktury

Nie wymaga dodatkowej infrastruktury